Najdete nás: Dvořákova 1527/6, Ústí nad Labem, 400 01
ukázat na mapě

NEDĚLE 9:30 bohoslužby ŽIVĚ na YouTube

Milí přátelé,

Rozhodli jsme se za současné situace proto živě přenášet nedělní Bohoslužby přes internet.

Zveme Vás k účasti na tomto virtuálním společenství, věříme, že fyzická vzdálenost pro nás nemůže být překážkou při oslavě neděle.

Sledujte YouTube kanál Evangelíků v Ústí nad Labem!

 


Jak se připojit k živému vysílání na svém počítači či telefonu: 

 

  • V nabídce domovské stránky našeho kanálu uvidíte  podsekci „Nadcházející živé přenosy“. Zde bude figurovat na prvním místě nejbližší plánovaný přenos bohoslužeb.

 

  • Kliknutím na miniaturu – odkaz se dostanete přímo k budoucímu sledování přímého přenosu bohoslužeb. Pohodlně se usaďte a vyčkávejte, než bohoslužby začnou. Pokud nenastanou žádné komplikace, přenos začíná v 9:30.

 

  • Je možné, že po otevření YouTube kanálu „Evangelíci v Ústí“ se bude na prvním místě zobrazovat miniatura – odkaz na video, která bude mít v pravém spodním rohu v červeném rámečku napsáno „ŽIVĚ“ . Pak to znamená, že vše je v pořádku a přímý přenos již začal. Stačí se připojit kliknutím na odkaz (miniaturu) a sledovat již probíhající Bohoslužby.

 

  • Postup pro případ úplného kolapsu techniky: Je bohužel možné, že přenos nepůjde spustit a na domovské stránce YouTube kanálu neuvidíte žádné plánované či probíhající živé vysílání. Vyčkejte prosím. Nejdéle do 10:00 se v takové situaci budeme pokoušet přímý přenos zprovoznit. Jestli se to podařilo a přenos Bohoslužeb skutečně začal, kontrolujte častým aktualizováním domovské stránky našeho YouTube kanálu (klávesa F5 nebo znovuotevření odkazu v prvním bodě tohoto návodu). Pokud se nám ani do 10:00 nepodaří zprovoznit přímý přenos, už bohoslužby pro danou Neděli vysílány živě nebudou. Natočíme co nejrychleji jejich videozáznam, který bude zveřejněn na našem YouTube kanálu, o čemž budete následně informováni e-mailem.