Najdete nás: Dvořákova 1527/6, Ústí nad Labem, 400 01
ukázat na mapě

Rekonstrukce pro chráněné dílny DOKONČENA!

Milé sestry, milí bratři, milí přátelé a podporovatelé,

s radostí a vděkem oznamujeme, že rekonstrukce suterénu sborového domu pro chráněné dílny byla dokončena!

Prostory září novotou a funkčností pro budoucí klienty chráněných pracovních míst pod taktovkou Diakonie ČCE v Litoměřicích.

Sbíječky, kladiva, vrtačky utichly, ruch stavby utichl, byrokratické papíry však lítají sem a tam, aby i po této stránce byl projekt zdárně dokončen a prostory předány k užívání a službě druhým.

Dovolte nám poděkovat za finanční pomoc při realizaci projektu, a to jmenovitě na banneru, který nás doprovázel celý rok a půl. Poděkování však patří i Martinovi Ch. za odbornou pomoc v oblasti práva, Alešovi D. za jeho ochotu vždy přiskočit a pomoci radou, kontaktem, intervencí na patřičných místech a hlavně slovy podpory a odvahy, když už síly docházely, p. Rezkovi za jeho vstřícný přístup ke všem změnám na poslední chvíli a spolupráci, bez které bychom neměli v tuto chvíli dostaveno. Poděkování patří i projektovému oddělení ÚCK za trpělivost při všech zdrženích a nutnosti tvořit další a další dodatky ke smlouvám. Děkujeme za trpělivost rodinám žijících na faře, že jste shovívavě přecházely hluk, prach a nepohodlí v prostorách fary a děkujeme za modlitební podporu, které se nám dostávalo.

A jedeme dál, nevíme, co budoucnost drží v rukách, avšak víme, kdo ji drží……

Děkujeme!